![Фото зі сторінки Ювенальної превенції](/uploads/news/resize/w/750x750/matdkwczz7cqkokv.jpg)
Ювенальні поліцейські Криворізького районного управління поліції провели онлайн-зустріч із першокурсниками Гірничого фахового коледжу Криворізького національного університету. Про це повідомили у Ювенальній превенції міста Кривий Ріг.
Під час зустрічі поліцейські провели бесіду зі студентами, під час якої розповіли про необхідність дотримуватись чинного законодавства України та відповідальність, яка настає у разі вчинення правопорушень.
В ході бесіди першокурсники мали змогу задати питання, які їх цікавили та отримали на них відповідь від поліцейської.
Також читайте: Які новини останнього тижня зацікавили криворіжців найбільше? Дайджест krivbass.city