Фото пресслужби Дніпропетровської ОВА

Від початку 2023 року спортсмени з Дніпропетровщини встигли відзначитися на міжнародних змаганнях. На змаганнях з різних видів спорту здобули 64 золотих, 45 срібних та 34 бронзових медалей. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Олександр Пшеничников директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА зазначив, що наші спортсмени гідно представили країну на міжнародній арені. Стали призерами з олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту.

Криворізькі спорстмени також показують високі результати на змаганнях різного івня закордоном. На почтаку травня на чемпіонаті Грузії з плавання криворіжець Іван Жеребило виборов три медалі.

Дніпрянка Ярослава Магучіх відзначилася на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Стамбулі - стрибнула на 1,98 метра та здобула золоту медаль.

У Кривому Розі пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу: подробиці

Ще одну перемогу привіз Михайло Кохан. Спортсмен виборов золото Кубку Європи з метання, який проходив у місті Лейрія (Португалія). Ми писали про те, що Михайло Кохан виступив на змаганнях із світовим рекордом сезону-2023 у віковій категорії U23.

Оксана Козина перемогла у двох рейтингових турнірах з парабадмінтону. До того ж минулоріч дівчину визнали найкращою парабадмінтоністкою в Європі.

Анастасія Коженкова у складі жіночої «четвірки» здобула перше місце на Кубку Світу з академічного веслування.

Нагадаємо, цього тижня готуються до відкриття ще одного басейну у дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 на Інгульці. Згодом планують також відкрити для відвідування плавальний басейн на житломасиві Південного ГЗК.