Спортсмен і його тренер із Софіївської громади на Криворіжжі стали призерами чемпіонату України з гирьового спорту: що відомо про переможців

10-12 вересня у м. Київ відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. У змаганнях до Дня фізичної кільтури та спорту взяли участь близько 110 спортсменів з 14 регіонів України. Змагалися за програмою: класичне двоборство, поштовх, ривок та напівмарафон.

У цих напружених змаганнях  Дніпропетровщину представив спортсмен із Софіївської громади Станіслав Гладкий, який змагався серед юнаків до 16 років. Про це повідомили у Софіївській селищній територіальній громаді.

Фото Софіївська ОТГ Криворізького району

Станіслав показав свій кращий особистий результат у поштовху двох гирь 24 кілограми – 19 разів і у ривку – 102 рази став срібним призером чемпіонату України.

Тренер Станіслава Гладкого, Віктор Круглик,  став чемпіоном України в категорії «майстрів» з результатом ривку 171 раз.

Раніше ми писали: Вперше в історії національна збірна команда України з рукопашного бою взяла участь у Всесвітніх спортивних іграх CSIT, які проходили у м. Червія (Італійська Республіка) з 5 по 10 вересня 2023 року. В іграх брали участь більше 5000 учасників з 40 країн. Національна збірна України виборола перше загальнокомандне місце з 42 країн.