Фото ДЮСШ №1

Команда плавців з Кривого Рогу стали бронзовими призерами Кубку Дніпра з плавання. Про це повідомили в ДЮСШ№1.

Участь у змаганнях взяли 17 вихованців спортивної школи №1 Кривого Рогу. У загальному заліку спортсмени підняли команду на третє призове місце.

Фото ДЮСШ№1

«Мабуть один із самих важких стартів. Маленький басейн, багато учасників, але  це нічого в зрівнянні з шквалом емоцій,з апеклою боротьбою на доріжках та гарячою підтримкою вболівальників. Відмінне судійство , чітке дотримання часу змагань і головне- перемоги, медалі, задоволення від свого виступу зробили ці змагання цікавими і корисними!», - прокоментували виступ нашої команди в ДЮСШ №1.

Запеклі змагання за призові місця тривали протягом шести годин. Наші юні плавці показали чудові результати. Загалом участь у Кубку Дніпра взяли більш ніж 500 спортсменів з 11 міст України.

Вітаємо юних плавців з Кривого Рогу та їхніх тренерів з перемогою!

Раніше ми писали: спортсмени з Кривого Рогу посіли призові місця на Кубку світу з кікбоксингу: який результат. Кривий Ріг у змаганнях представляли вихованці ДЮСШ № 2 Інгулецького району. Загалом у змаганнях взяли участь 2 024 учасники з 43 країн світу.