У Кривому Розі відбувся шостий турнір в рамках ІІ сезону Veterans Family Games: хто з ветеранів став найкращим У Кривому Розі відбувся шостий турнір в рамках ІІ сезону Veterans Family Games: хто з ветеранів став найкращим У Кривому Розі відбувся шостий турнір в рамках ІІ сезону Veterans Family Games: хто з ветеранів став найкращим У Кривому Розі відбувся шостий турнір в рамках ІІ сезону Veterans Family Games: хто з ветеранів став найкращим

У Кривому Розі відбувся шостий турнір в рамках ІІ сезону Veterans Family Games Кривий Ріг. Ветерани та члени їх родин змагалися у веслуванні на тренажерах. Про це повідомили в управлінні преси міськвиконкому.

Повідомляється, що переможці отримали по 5 тисяч грн, призери – медалі, кубки та спортивну атрибутику.

Все більше криворіжців долучаються до спортивного ветеранського руху. Майже тисяча ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей  взяли участь у змаганнях з адаптивних видів спорту, які започаткували у місті минулого року.

Спортивні ігри VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2024 проходять кожні два тижні.

Для того, щоб взяти участь та побачити графік змагань, треба зареєструватися в гугл-формі за посиланням.

Зокрема, реєстрацію можна пройти безпосередньо в день змагань на місці проведення турніру.

Читайте також: з метою збереження автомобільних доріг на період аномальних підвищень температури повітря з 1 липня 2024 року тимчасово вводиться сезонне обмеження для руху великовагового транспорту

Наступні змагання – 13 липня зі стрільби з луку та петанку.

Раніше ми писали: У місті Дніпро відбувся масштабний захід для ветеранів Дніпропетровської області - спартакіада в межах проєкту ТитаниUAПонад 300 учасників з усіх громад Дніпропетровщини взяли участь у змаганнях з 7 видів спорту: бомбаскет, веслування на тренажерах, настільний теніс, пауерліфтинг, шашки, дартс та легка атлетика.