Фото Kickboxing of Kryvbas.

Спортсмени з Кривого Рогу виборюють місце у світовій еліті спорту. Троє криворіжців увійшли до збірної команди України і взяли участь у Чемпіонаті Світу з таїландського боксу. Про це повідомили у  спільноті Kickboxing of Kryvbas.

У турецькому Кемері (Анталія) з 29 вересня до 8 жовтня проходить Чемпіонат Світу серед молоді, юніорів та юнаків з таїландського боксу. На нього з'їхалися команди із 77 країн. 1029 бійців проведуть 891 поєдинок у боротьбі за золото чемпіонату.

Цього разу Україна представлена досить великою делегацією – 39 спортсменів. Серед них і троє криворіжців.

Дмитро Руденок та Гліб Чабан здолали 1/16 до 1/2 Чемпіонату Світу з таїландського боксу. У фінальному поєдинку Гліб Чабан, на жаль, поступився спортсмену з Тунісу і здобув срібло чемпіонату.

А Дмитру Руденку та Тарасу Балахтару доведеться ще виборювати місце в світовій еліті. Сьогодні, 6 жовтня, відбудуться чергові поєдинки у рамках змагань.

Руденко Дмитро сьогодні буде боротися у півфіналі.

14-15 років

Руденко Дмитро  - (GER) Talha Habibzada

Побажаємо нашому спортсмену перемоги та об'єктивного суддівства!

Дружно вболіваємо за нашого бійця!

Раніше ми писали: біжимо за Захисників: криворіжців запрошують взяти участь у забігу на підтримку військових.