У ніч на 27 червня російські війська понад 30 разів атакували Дніпропетровську область безпілотниками та авіаційними бомбами.Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської ОВА.
Дніпропетровщина пережила ніч під обстрілами: які громади постраждали найбільше
Під ворожим вогнем опинилися Нікопольський і Синельниківський райони. Внаслідок обстрілів одна людина загинула, ще двоє, серед яких дитина, зазнали поранень.

Найбільше постраждала Нікопольщина. Ворог атакував Нікополь, Марганецьку, Покровську та Червоногригорівську громади. Внаслідок ударів загинула 56-річна жінка. Поранення отримали 13-річна дівчинка та 44-річна жінка. За інформацією обласної влади, вони перебуватимуть на амбулаторному лікуванні.

Обстрілами пошкоджено об’єкти інфраструктури, п’ятиповерховий житловий будинок, приватні оселі та автомобіль.
Читайте також: На Дніпропетровщині продовжують відновлювати дороги: результати на кінець червня 2026
У Васильківській громаді Синельниківського району внаслідок ворожої атаки пошкоджені адміністративна будівля, три багатоквартирні та одинадцять приватних будинків.

Водночас ніч у громадах Криворізького району минула без ворожих обстрілів і надзвичайних ситуацій. Про це повідомили в пресслужбі Криворізької РВА. Усі служби та підприємства критичної інфраструктури працюють у штатному режимі, ситуація залишається контрольованою.
Раніше ми писали: в Україні найближчими тижнями зростає ризик повернення погодинних відключень електроенергії. Причиною можуть стати не лише літня спека, а й планові ремонти на атомних електростанціях, які припадуть на період максимального навантаження на енергосистему.

