![Фото комітету фізичної культури та спорту Саксаганської районної у місті ради](/uploads/news/resize/w/750x750/sukkc2tjwy9zjrfy.jpg)
З 12 по 13 листопада у Дембиці, що в Польщі відбувся відкритий V Чемпіонат Європи з кіокушин карате. Кривий ріг представили спортсмени гуртка гуртка кіокушин карате ЦСДЮМ Олімп.
Юний криворіжець Ренат Саітгареєв здобув дві перемоги - 1 місце у розділі ката та 2 місце у розділі куміте. Про результати каратиста повідомили у комітеті з фізичної культури Саксаганського району.
Команда krivbass.city вітає Рената та тренера Панчукова Олександра Гавриіловича з чудовим виступом!
Інші новини: Криворіжці можуть допомогти мешканцям деокупованих територій, придбавши символічний “Квиток до перемоги”.