За тиждень спортсмени Дніпропетровщини здобули 42 нагороди: що відомо про чемпіонів

Протягом тижня спортсмени області вибороли 42 медалі. Серед них – 7 золотих, 17 срібних і 18 бронзових. Нагороди – за виступи на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Юні та досвідчені спортсмени області. А ще паралімпійці. Усі провели насичений спортивний тиждень. Не обійшлося без яскравих перемог і навіть світового рекорду», – наголосив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.

Серед досягнень національного масштабу – вдалий виступ на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное. Юнаки і дівчата змагались в Умані. Учасники з Дніпропетровщини привезли звідти 23 нагороди й друге загальнокомандне місце.

Спортсменка області Єлизавета Литвиненко стала бронзовою призеркою турніру світової серії IJF Masters з дзюдо.

7 медалей на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА здобули юні атлети регіону. Змагання проходили в Абу-Дабі.

Не відставали й паралімпійці області. На світовій першості з плавання у британському Манчестері вибороли 11 нагород. Чемпіонат проводили серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору на інтелекту.

Відзначився Антон Коль. Окрім здобутого «золота», він встановив світовий рекорд у запливі серед чоловіків на дистанції 200 м. Переможний час плавця – 4:57.31. Попередній рекорд тримався 11 років.

Раніше ми писали: В Україні з'явилася нова нагорода для військових Повітряних сил ЗСУ. Медаллю «Хрест Повітряних сил» нагороджуються військовослужбовці та працівники Повітряних сил Збройних сил України