Фото Криворізької федерації Фунакоші Шотокан Карате.

Більш як пів сотні «золотих» медалей вибороли спортсмени з Кривого Рогу на Всеукраїнських змаганнях з карате. Судді відзначили команду і криворізьких тренерів, як найкращих на змаганнях. Про це повідомили у спільноті facebook Криворізької федерації Фунакоші Шотокан Карате.

Фото Криворізької федерації Фунакоші Шотокан Карате

18-19 листопада у Черкасах відбувся XVIІ Кубок України з Фунакоші Шотокан Карате. Участь у змаганнях взяли 290 спортсменів із 8 областей нашої держави. Зокрема, і вихованці Криворізької федерації Фунакоші Шотокан Карате.

Чемпіонат організували для юнаків, юніорів, молоді та дорослих.

За підсумками змагань Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате здобула 131 медаль: 58 «золотих», 48 «срібних», 27 «бронзових».

Нашу команду визнали найкращою серед клубів України та присудили перше загальне місце. Найкращими спортсменами стали Шкоденко Максим та Соляка Анжеліка серед юнаків, Наместніков Владислав та Федій Яна серед дорослих.

У суддівській бригаді, що обслуговувала чемпіонат України, брали участь також і криворізькі судді: Ємельянов Антон – суддя міжнародної категорії, Барабаш Катерина – суддя І категорії, Федій Яна – суддя національної категорії, Наместніков Владислав  – суддя І категорії, Карцева Олена – суддя І категорії.

Також окремо Антона Ємельянова визнали кращим тренером змагань.

У загальнокомандному заліку Кривий Ріг посів першу сходинку п’єдесталу:

1 команда місце - "КФФШК" Кривий Ріг

2 командне місце - "Тодоме" Дніпро

3 команде місце - "Сене" Стрий

Вітаємо спортсменів та тренерів з вражаючими результатами!

Раніше ми писали: мрія під загрозою: через брак коштів криворізький інваспортсмен може не поїхати на змагання до Європи.