Фото пресслужби ФБУ

16 листопада у Кривому Розі пройшов черговий поєдинок баскетбольної Суперліги України. Як передає наш кореспондент, БК «Кривбас» приймав на своєму паркеті беззаперечного лідера чемпіонату – «Прометей». У команди з Дніпропетровської області 12 перемог в 12 матчах.

Господарі зуміли дати бій фавориту зустрічі. Підопічні Артема Сліпенчука лідирували майже всю першу половину поєдинку. Проте перед великою перервою «Прометей» заробив перевагу в 4 бали. За рахунку 32:36 розпочалася третя чверть.

У ній «Кривбас» грав щільно, проте атака гостей також почала грати результативніше. У заключній десятихвилинці криворіжці не зуміли наздогнати суперників, які довели справу до непростої перемоги 71:58. «Кривбас» залишився на восьмій сходинці чемпіонату.

«Кривбас» – «Прометей» 58:71 (18:13, 14:23, 18:22, 8:13)