Фото пресслужби ФБУ

16 грудня у Черкасах відбувся черговий поєдинок баскетбольної Суперліги України. Як повідомляє наш кореспондент, місцева команда «Черкаські Мавпи» приймала на власному майданчику «Кривбас». Дуель між двома колективами з нижньої частини таблиці вийшла доволі рівною. На табло 11 разів змінювався лідер, а нічийний рахунок ставав аж 12 разів. Другу чверть криворіжці провели дещо активніше, що і дозволило піти гостям на велику перерву з невеличкою перевагою – 35:31.

Обидва клуби продовжили в’язку гру у третій 10-хвилинці. Господарі намагалися чіплятися і не відпускали «Кривбас» у великий відрив. Рівна гра тривала до середини заключної чверті. Аж поки підопічні Артема Сліпенчука не створили ключовий ривок у протистоянні. 5 поспіль результативних атак принесли гостям перевагу в 10 балів. Спроби суперників відігратися успіхом не увінчалися.

«Кривбас» здобув другу перемогу поспіль. Найрезультативнішим у складі наших земляків знову став центровий Владислав Коренюк – в його активі 17 очок. Заключний матч в році кривбасівці проведуть 18 грудня у Києві проти «Будівельника».

«Черкаські Мавпи» (Черкаси) – «Кривбас» 65:71 (17:15, 14:20, 15:13, 19:23)