Фото пресслужби ФБУ

12 лютого криворізький «Кривбас» провів черговий поєдинок у Суперлізі України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, наші земляки протистояли БК «Одеса». Старт матчу був рівним, але пізніше «Кривбасу» вдалось взяти гру під контроль і навіть відірватися від «Одеси» на 10 очок. Перевагу гості втримали до першої перерви. У другій чверті «Кривбас» несподівано продовжив збільшувати свою перевагу, яка становила вже 19 очок. Втім «Одеса» швидко і також несподівано відреагувала і до кінця першої половини матчу зуміла скоротити відставання аж до 3 очок.

Після перерви гра знову була рівною. Гості втримували невеличку перевагу, але великого гандикапу у підопічних Артема Сліпенчука не було. Доля зустрічі вирішилася у заключній чверті. Баскетболісти «Одеси» перевернули гру на свою користь, провівши ударні останні хвилини. Це дозволило господарям отримати вольову перемогу з рахунком 85:77.

БК «Одеса» – «Кривбас» 85:77 (17:28, 21:15, 24:23, 23:11)