Криворізький «Кривбас» нічиєю проти команди з Латвії розпочав турецькі збори
12 лютого криворізький «Кривбас» провів стартовий поєдинок на турецьких зборах. Як повідомляє наш кореспондент, наші земляки протистояли латвійській «Валмієрі». Головний тренер «Кривбасу» на кожен з таймів виставив різні склади команди. В першій половині зустрічі криворіжці створили кілька гарних нагод, проте відкрити рахунок так і не вдалося. Суперники відповіли двома ударами вище воріт.

Глядачі побачили голи після перерви. В дебюті другого тайму латвійський клуб вийшов уперед. А ще за 10 хвилин голкіпер Роман Льопка отримав червону картку за гру рукою поза межами власного штрафного майданчику. Його замінив молодий воротар Дмитро Чернявський, який дебютував на професійному рівні за «Кривбас». Вихованець криворізького футболу непогано увійшов у гру та кілька разів врятував свою команду.

«Червоно-білі» провели кілька небезпечних атак та нарешті пробили голкіпера суперників. Тимуру Корабліну, який перебуває в «Кривбасі» на перегляді, вдався чудовий дальній удар – 1:1. Поєдинок так і завершився нічийним результатом. Наступний матч криворіжців проти «Інгульця» з Прем’єр-ліги 16 лютого.