Фото пресслужби ФБУ

31 жовтня БК «Кривбас» провів 11-й поєдинок у Суперлізі України. Як повідомляють у пресслужбі криворізької команди, колектив Артема Сліпенчука грав на виїзді проти БК «Запоріжжя». Початок матчу вийшов доволі результативним. За стартові 10 хвилин команди на двох набрали 55 балів. Гості грали дещо краще, тож оформили перевагу на велику перерву з різницею у 5 очок – 43:48.

Третя 10-хвилинка пройшла у рівній боротьбі, а кривбасівці додали ще один пункт до своєї переваги. Але кінцівку матчу «Запоріжжя» провело дуже потужно. Гості не змогли втримати тиск суперників і пропустили одразу 25 балів. Відповісти своєю атакою підопічні Сліпенчука не зуміли та врешті програли опонентам у 10 очок – 80:70. Едвард Полайт з «Кривбасу» набрав 19 пунктів.

БК «Запоріжжя» – «Кривбас» 80:70 (26:29, 17:19, 12:13, 25:9)