Фото пресслужби СК «Прометей»

29 жовтня криворізький «Кривбас» провів черговий поєдинок у Суперлізі України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, наші земляки протистояли одному із фаворитів сезону, учаснику Ліги Чемпіонів, «Прометею» з Кам’янського. Гості скористалися втомою суперників, які грали на другий день після матчу в Європі. Першу чверть підопічні Сліпенчука несподівано виграли 22:19, а на перерву команди пішли за рахунку 39:38 на користь кривбасівців.

Результативність команд помітно знизилася у третій 10-хвилинці, але і її гості виграли в одне очко. На жаль, сил протистояти сильному опоненту у «Кривбасу» не вистачило. «Прометей» активно пішов у атаку і вирвав перемогу в матчі – 80:72. Терренс Мотлі з «Кривбасу» став найрезультативнішим гравцем поєдинку – 17 балів.