Фото пресслужби ФБУ

17 лютого у Кривому Розі відбувся черговий поєдинок Суперліги України з баскетболу. Як повідомляє наш журналіст, криворізький «Кривбас» на своєму майданчику приймав БК «Черкаські Мавпи». Перша четверть пройшла у рівній боротьбі на паркеті. Натомість друга 10-хвилинка виявилася за господарями. В результаті на велику перерву у «Кривбасу» була перевага в 11 очок – 38:27.

Після третьої чверті криворіжці додали ще чотири очки відставання для «Черкаських Мавп». Кінцівку протистояння криворізька команда провела впевнено та не розтринькала перевагу – 80:63. Це дозволило господарям оформити 11-ту перемогу в Суперлізі та повернутися на восьме місце в чемпіонаті.