Фото департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

Спортсменка з Кривого Рогу стала чемпіонкою загальнонаціональних змагань. Про це повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

22-24 вересня у столиці України, місті Києві відбувся Всеукраїнський турнір з бойового та спортивного самбо. Змагання присвятили Героям Сил Спеціальних Операцій ЗСУ.

Участь у турнірі-пам’яті взяли підлітки, кадети, юнаки та дівчата старшого віку. Серед них і спортсменка з Кривого Рогу, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №7.

Ізабелла Лось у своїй ваговій категорії 72 кілограми стала переможницею серед кадетів.

До змагань спортсменку підготували тренери-викладачі: Шпильов Сергій Дмитрович та Безкоровайний Валентин Миколайович.

Вітаємо Ізабеллу та тренерів з перемогою та бажаємо досягнення нових спортивних вершин.

Раніше ми писали: криворізькі спортсмени вибороли призові місця Кубку Європи з джиу-джитсу.