Фото пресслужби ФБУ

Минулими вихідними БК «Кривбас-2» провів домашні матчі у Першій лізі України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, суперниками наших земляків була херсонська «ХДУ-Авто-Плаза». Перший поєдинок підопічні Сергія Корабльова розпочали впевнено, заробивши гандикап в 11 очок. Незначну перевагу господарі тримали впродовж всього матчу та не дали суперникам можливості відігратися.

«Кривбас-2» – «ХДУ-Авто-Плаза» (Херсон) 84:74 (26:15, 14:12, 20:22, 24:25)

У другій зустрічі команди грали рівно протягом двох чвертей. Тож на велику перерву пішли з рівним рахунком 35:35. Господарі провели вдало третю десятихвилинку, яка принесла криворіжцям 11 балів переваги. Цей гандикап баскетболісти «Кривбасу-2» втримали та здобули другу перемогу над суперниками з Херсону.

«Кривбас-2» – «ХДУ-Авто-Плаза» (Херсон) 76:70 (16:13, 19:22, 28:17, 13:18)