Фото з мережі Інтернет

4 і 5 грудня БК «Кривбас-2» провів гостьові матчі у Першій лізі України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, суперником наших земляків був запорізький «Металург». Перший поєдинок підопічні Сергія Корабльова розпочали невдало, проваливши другу чверть. Лише у заключній чверті криворіжці зуміли перевернути матч, але цього було недостатньо. «Металург» переміг 86:77.

«Металург-НУЗП» (Запоріжжя) – «Кривбас-2» 86:77 (21:19, 21:8, 25:23, 19:27)

У другій зустрічі команда з Кривого Рогу провела рівно, а на велику перерву гості пішли з перевагою в 6 очок – 43:37. Результативна третя десятихвилинка принесла криворіжцям ще один бал. Але баскетболісти «Металургу» в останній чверті не тільки відігралися, а й здобули перемогу в 10 очок – 92:82.

«Металург-НУЗП» (Запоріжжя) – «Кривбас-2» 92:82 (22:19, 15:24, 24:25, 31:14)