Фото Військової частини 3011

Криворізька нацгвардійка Дар’я Охотенко стала лауреатом у Всеукраїнському конкурсі «Новий Рік з улюбленими піснями». Через карантинні обмеження конкурс пройшов в режимі онлайн. Про призерку Всеукраїнського конкурсу розповіли на сайті Військової частини 3011 Національної гвардії України.

Офіцерка виступила на конкурсі з українською народною піснею «При долині кущ калини». З цією піснею Дар’я Охотенко посіла почесне друге місце. Гвардійка виступила у віковій категорії 25+.

Гвардійка невперше посідає призові місця на цьому конкурсі. У 2019 році офіцерка виступила на Всеукраїнському конкурсі з піснею «Не метелиця лугом стелиться». З цією піснею вона теж посіла друге місце у номінації «Вокальний жанр»

Нагадаємо, що з 5-7 березня у місті проходив Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат, у якому вибороли першість криворізькі спортсменки.