Фото пресслужби ФК «Динамо»

29 вересня продовжилися поєдинки 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Як передає наш кореспондент, київське «Динамо» у Німеччині протистояло «Баварії». Нав’язати боротьбу суперникам у столичного клубу не вийшло. Вже у першому таймі форвард німців Левандовські оформив дубль. Перед перервою гості провели кілька гострих атак, але майстерність воротаря Нойера не дозволила скоротити рахунок в матчі.

2:0 на табло трималися до середини другого тайму. В заключні хвилини матчу «Баварія» довела справу до розгрому, ще тричі пробивши Георгія Бущана. У підсумку крупна поразка 0:5 залишила «Динамо» на третій сходинці в групі. Нижче тільки кризова «Барселона», яка вдруге поспіль програла 0:3. Цього разу португальській «Бенфіці».

Нагадаємо, днем раніше «Шахтар» поділив очки з італійським «Інтером»