Фото пресслужби ФК «Кривбас»

10 жовтня у Дніпрі відбувся один з матчів 13 туру Першої ліги України з футболу. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» грав на виїзді проти «ВПК-Агро» (Вишневе, Дніпропетровська область). Перший тайм гості провели на непоганому рівні. Вони домінували на полі, яке було низької якості. Реальні гольові шанси втратили Хобленко і Щедрий, мали можливості Татарков і Дебелко. Реалізація сильно шкутильгала у криворіжців, тож до перерви на табло горіли нулі.

У другій 45-хвилинці господарі ще більше закрилися в обороні, відверто граючи на відбій. Поодинокі атаки «ВПК-Агро» загрози майже не несли, втім і у криворіжців гольові шанси не виникали. Фінального штурму воріт у виконанні «Кривбасу» так і не було. 0:0 – чергова гостьова невдача від команди з Кривого Рогу. П'ята поспіль для криворізького колективу.