Фото пресслужби ФК «Кривбас»
6 вересня у Сумах відбувся один із матчів 7-го туру в Першій лізі України. Як передає наш кореспондент, «Кривбас» на виїзді протистояв «Альянсу» з Сумської області. Вже у дебюті поєдинку господарі забили швидкий м’яч, який і визначив подальший хід протистояння. Команда суперників діяла від оборони, яку криворіжцям подолати було непросто. Ті шанси, які гості мали до перерви, були змарновані.

У другому таймі «Кривбас» продовжував більше володіти м’ячем, та до завершальної гостроти справа доходила не часто. Натомість і «Альянс» не забував про контратаки. Одна з них на 71-й хвилині завершилася голом у ворота Богдана Сарнавського. Криворіжцям довелося відіграватися з 0:2. Один гол відквитати вдалося: Денис Васін заробив пенальті, а Роман Дебелко його чітко реалізував.

Щоправда забити бодай ще раз у підопічних Геннадія Приходька не вийшло. Поразка 1:2 залишила «Кривбас» на другому місці в чемпіонаті. Це перший програж наших земляків у лізі.