Фото Федерації ММА Дніпропетровської області

Спортсмен з Кривого Рогу посів другу сходинку на п’єдесталі Молодіжного Чемпіонату Світу – 2023 зі змішаних єдиноборств. Про це повідомили у Федерації ММА Дніпропетровської області.

Чемпіонат Світу з ММА відбувся у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів, місті Абу-Дабі. Участь у ньому взяли 600 спортсменів із 47 країн світу. На змаганнях збірну України і, зокрема, Дніпропетровщину представляв спортсмен з Кривого Рогу Ярослав Хлистов.

Спортсмен входить до Федерації ММА Дніпропетровської області та є бійцем спортивного клубу «Барс».

На Молодіжному Чемпіонаті Світу Ярослав змагався віковій категорії 12-13 років та ваговій категорії - 52 кілограми.

Спортсмен був близьким до «золота», але у фіналі трохи поступився опоненту і відповідно посів друге місце змагань.

Вітаємо призера та його тренера Ібадулаєва Руслана Якуб огли зі здобутою медаллю!

За підсумками чотирьох днів змагань Збірна України виборола 11 золотих, 16 срібних та 17 бронзових нагород та посіла перше загально командне місце на чемпіонаті світу. Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 7 нагород. 600 спортсменів із 47 країн світу.

Раніше ми писали: криворожанка стала чемпіонкою світу з ММА: подробиці.