Фото пресслужби ФБУ

9 жовтня у Южному пройшов один з матчів 5-го туру баскетбольної Суперліги України. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» гра на виїзді проти місцевого «Хіміка». Перша половина зустрічі пройшла за невеликої переваги господарів. Криворіжці дещо не встигали за опонентами, до того ж не пішла гра у лідерів команди. На велику перерву команди пішли за рахунку 36:28 на користь «Хіміка».

У третій чверті гравці «Кривбасу» скоротили відставання від суперників до 5 очок. Проте господарі провели кінцівку поєдинку набагато потужніше. Сил і часу на камбек у криворізького клубу не лишилося. Це і принесло впевнену перемогу «Хіміку» 75:59. Тепер «Кривбас» прийматиме на  своєму майданчику «Будівельник» і «Черкаські Мавпи» 14 та 16 жовтня відповідно.