Фото пресслужби ФК «Гірник»

Криворізький «Гірник» (U-17) здобув срібні медалі у сезоні ДЮФЛУ-2020/2021 в рамках Першої ліги. Про це повідомили у пресслужбі команди.

У фінальній частині, яка проходила у Тернополі, криворіжці спочатку перемогли у 1/2 фіналу сумську «Барсу» (U-17) 1:0 завдяки голу головою в кінцівці матчу від півзахисника Семена Єрьоміна. В фіналі ж команда Станіслава Упілкова зійшлася із чернігівською «Юністю» (U-17). У рівній боротьбі криворіжці все ж поступилися – 1:2. Гол за «гірників» забив півзахисник Іван Маціюк красивим ударом зі стандарту у першому таймі, встановивши рахунок 1:1. Проте ще до перерви наші земляки пропустили вдруге. Відіграти у другому таймі їм не вдалося.