Дніпропетровську область на Паралімпіаді у Токіо представляють 20 спортсменів.

24 серпня у японському Токіо стартували літні Паралімпійські ігри-2020. Україну представляють 138 спортсменів, із них 20 - мешканці Дніпропетровської області. Майже половина спортсменів нашого регіону вирушили на Ігри вперше. Про це журналістам krivbass.city повідомили у пресслужбі ДніпрОДА.

Змагаються паралімпійці Дніпропетровщини у семи видах спорту: академічному веслуванні, бадмінтоні, дзюдо, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, плаванні та пауерліфтингу. За п’ять днів Ігор наші земляки вибороли вже шість медалей.

Антон Коль - багаторазовий призер Паралімпійських Ігор, чемпіонатів світу та Європи. На дистанції 100 м на спині Антон став другим, виборовши “срібло” до скарбнички України.

Легкоатлет Владислав Білий метнув спис на 55,34 м - це другий результат у Іграх. 23-річний спортсмен з Дніпропетровської області поступився у секторі лише колумбійцеві Хосе Лемосу Рівасу.

Антон Коль та Владислав Білий

Плавчиня Анна Стеценко виборола золоту медаль на Паралімпійських іграх у Токіо. Вона обійшла конкурентів у запливі на 400 метрів вільним стилем. Анна - спортсменка із вадами зору, якій вдалось побороти колег з Італії та Австралії.

Метальниця булави Анастасія Москаленко стала другою серед колег. Її результат - 24,73 метри. Перше місце виборола спортсменка із Польщі, а третє - з Алжиру.

Анна Стеценко та Анастасія Москаленко

Руфат Магомедов виступав у ваговій категорії дзюдоїстів до 73 кг. У матчі за бронзу він переміг із рахунком 1:0, обійшовши російського спортсмена. Руфат здобув для збірної України 26-ту медаль.

На дистанції 200 м виборов медаль найвищого гатунку плавець Денис Дубров. Спортсмен випередив колег з Китаю, які посіли 2-ге та 3-те місця.

Руфат Магомедов та Денис Дубров

Редакція krivbass.city вітає земляків із перемогами! Наші - найкращі!

Інші спортивні новини: У домашньому поєдинку “Кривбас” виборов чергову перемогу.