Фото пресслужби ФК «Кривбас»

21 листопада на тренувальній базі ФК «Динамо» відбувся один із поєдинків 1/8 фіналу Кубка України серед жінок. Як повідомляє наш кореспондент, «Кривбас» гостював проти столичного клубу. Зустріч розпочалася з голів криворізького клубу. Спершу господарки відзначилися автоголом, а згодом Анна Іванова, Віолета Тян і Габріела Зідой зробили перевагу «Кривбасу» переконливою – 4:0. Саме з таким рахунком і завершився перший тайм.

Після перерви наші землячки продовжили грати впевнено. Нападниця Інна Глущенко відзначилася дублем у ворота «Динамо», довівши перевагу свого колективу до 6:0. Такі цифри на табло стали підсумковими. Жіночий «Кривбас» впевнено подолав представниць Першої ліги та пробився до чвертьфіналу Кубка України.