Фото пресслужби БК «Кривбас»

6 та 7 березня в спорткомплексі Криворізького національного університету відбулися чергові поєдинки Вищої ліги України з баскетболу. Як передає наш кореспондент, «Кривбас» приймав на своєму майданчику аутсайдера чемпіонату - команду «Інваспорт». У першому протистоянні господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою, нарощуючи перевагу з кожною чвертю. В результаті криворіжцям не вистачило одного очка до «сотні» - 99:54.

У другому поєдинку гравці «Кривбасу» також виглядали набагато сильнішими за своїх опонентів. Тому мова про переможця матчу навіть не стояла. Єдине питання - з яким же рахунком господарі розгромлять противника. На цей раз вдалося закинути більше 100 балів і перемогти 108:60. Найрезультативнішим у складі криворізького клубу став Владислав Фролов, на рахунку якого 23 набраних пунктів.

«Кривбас» продовжив переможну серію до 12 матчів. У попередніх домашніх поєдинках криворіжці обіграли БК «Суми».