Фото пресслужби ФК «Динамо»

8 грудня у Лісабоні відбувся один із матчів 6-го туру Ліги Чемпіонів. Як зазначає наш кореспондент, київське «Динамо» грало проти португальської «Бенфіки». На старті поєдинку гості втратили вбивчий момент – Віктор Циганков не влучив у порожні ворота з 10 метрів. Після цього суперники покарали киян – український форвард Роман Яремчук вивів «Бенфіку» вперед. Невдовзі господарі забили і другий гол.

Після цього гра дещо вирівнялася, проте забити до перерви у «Динамо» не вийшло. У другій 45-хвилинці київська команда мала кілька реальних нагод забити хоча б один м’яч. Втім на висоті був голкіпер опонентів. Київська команда програла 0:2 та завершила виступ у Лізі Чемпіонів з одним балом та одним забитим м’ячем у шести матчах.