Фото з відкритих джерел

В Парижі урочисто завершилися ХХХІІІ Олімпійські ігри. На церемонії закриття глядачів порадували виступи відомих артистів, серед яких були Том Круз, Snoop Dogg, групи Phoenix, Kavinsky та Red Hot Chili Peppers.

У змаганнях взяли участь 10 500 атлетів з 206 країн світу. У Франції було розіграно 329 комплектів медалей у 32 видах спорту. Україну на Олімпіаді представляли 140 атлетів, які змагалися у 23 видах спорту.

Перше місце в загальнокомандному заліку посіла збірна США, здобувши 126 нагород: 40 золотих, 44 срібних та 42 бронзових медалей.

Другими стали спортсмени з Китаю з 91 медаллю: 40 золотих, 27 срібних та 24 бронзових медалей. Третє місце зайняла збірна Японії, здобувши 45 нагород: 20 золотих, 12 срібних та 13 бронзових медалей.

Україна посіла 22 місце в медальному заліку з загальною кількістю 12 медалей: 3 золотих, 5 срібних та 4 бронзових медалей.

На подіум Олімпійських ігор-2024 у Парижі піднімалися:

(золото)

- Ольга Харлан, Олена Кровацька, Аліна Комащук, Юлія Бакастова (фехтування на шаблях, командне первенство)

- Ярослава Магучих (легка атлетика, стрибки у висоту)

- Олександр Хижняк (бокс, вагова категорія до 80 кг)

(срібло)

- Сергій Куліш (кулева стрільба, стрільба з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 м)

- Ілля Ковтун (спортивна гімнастика, паралельні бруси)

- Парвіз Насібов (греко-римська боротьба, вагова категорія до 67 кг)