Фото з мережі Інтернет

4 лютого пройшли півфінальні поєдинки чемпіонату Європи з футзалу. Як повідомляє наш кореспондент, українська збірна протистояла росіянам. Наші суперники забили вже на старті зустрічі – м’яч після кількох рикошетів залетів у сітку. В середині тайму наша команда пропустила вдруге. Відчувалося, що зайве хвилювання заважало жовто-синім демонструвати свою гру. Втім, за декілька хвилин після пропущеного м’яча потужний удар вдався Євгену Сірому – це гол і 1:2. З таким результатом завершився перший тайм.

Після перерви українці продовжували грати здебільшого у п’ять польових футзалістів, знімаючи воротаря. Але в одному з моментів з основним голкіпером опоненти повернули перевагу в два м’ячі – 1:3. Українці не знітилися і продовжували тиснути на ворота росіян. Це принесло результат: Даниіл Абакшин вдало підставив ногу, 2:3. У жовто-синіх залишалося ще 5 хвилин, щоб бодай перевести гру в овертайм. Але фортуна відвернулася від української збірної – підопічні Олександра Косенка не реалізували кілька 100% нагод, а капітан Петро Шотурма за хвилини до фіналу не зумів забити пенальті.

У підсумку, Україна поступилася з боєм північно-східним сусідам. Але вболівальники підтримали національну команду, побажавши успіху в боротьбі за бронзові нагороди. Третє місце українці розіграють з Іспанією 6 лютого, початок матчу о 15:30.