Фото пресслужби ФК «Кривбас»

7 серпня у Кривому Розі відбувся матч 2-го туру Вищої ліги України з футболу серед жінок. Як повідомляють у пресслужбі «Кривбасу», жіноча команда з Кривого Рогу протистояла львівським «Карпатам». Господарки поля почали потужно і забили два швидкі м’ячі. Спершу Інна Глущенко реалізувала пенальті, а згодом Габріела Зідой, бразильська легіонерка, подвоїла перевагу криворіжців. Перед перервою Інна Глущенко скористалася помилкою суперниць та зробила рахунок 3:0.

Нападниця «Кривбасу» продовжила забивати і після перерви. 17-річна футболістка оформила хеттрик та встановила підсумковий результат матчу. 4:0 – прем’єрна перемога жіночого «Кривбасу» в історії. За цим поєдинком на стадіоні «Гірник» спостерігали 500 глядачів. Наступний матч – 15-го серпня на виїзді проти київського «Атексу».