Фото пресслужби ФК «Кривбас»

6 листопада в Умані відбувся один з матчів 8-го туру Вищої ліги України з футболу серед жінок. Як передає наш кореспондент, на полі зустрічалися місцеві «Пантери» та криворізький «Кривбас». Наші землячки активно розпочали матч та в дебюті зустрічі забили перший гол. Точним ударом відзначилася Лідіані де Олівейра. Гості продовжували володіти перевагою, та довго не могли забити. Проте перед перервою футболісткам «Кривбасу» вдалося подвоїти рахунок. Анна Іванова реалізувала пенальті.

Центральна захисниця «Кривбасу» відзначилася дублем у другій половині матчу, зробивши результат 3:0. Втім господарки забили м’яч престижу з 11-метрової позначки, розмочивши рахунок – 3:1. Але заключне слово в матчі залишилося за гравчинями криворізького клубу. Ірина Топал завершила атаку точним пострілом – 4:1.

Підопічні Аліни Стеценко виграли передостанній матч перед другим етапом. Заключна гра перед перервою – 13 листопада у Харкові проти «Житлобуду-1», учасника жіночої Ліги Чемпіонів.