Жіночий "Кривбас" переміг "Колос" із рахунком 2:0
Протистояння жіночих футбольних команд завершилось перемогою господарок поля.

Сьогодні, 21 серпня, на криворізькому стадіоні "Гірник" відбулась гра між місцевою жіночою командою "Кривбас" та клубом із Київської області "Колос" (Ковалівка). Цей матч - четвертий у Вищій Лізі України.

Нагадаємо, що криворізький жіночий клуб презентували цьогоріч. Команду із Ковалівки створили у 2020 році.

Рахунок у грі відкрили криворізькі гравчині на 4 хвилині. Після вдалого пробиття пенальті гол забила Анна Іванова - #15.

Упродовж тайму правила гри декілька разів порушували проти криворожанок. Наприкінці першої частини гри жовту картку отримала півзахисниця "Кривбасу" Віолета Тян - #7. Кінцевий рахунок першого тайму - 1:0.

На початку другого тайму гол у ворота суперника забила захисниця Думітріца Прісекарь - #3. М'яч вдалось загнати у створ на 58 хвилині.

До колекції "Колоса" у другому таймі додалась жовта картка. Правила гри порушила Наталія Радзієвська - #9. Слідом за колегою жовту картку виписали Даріні Краснобородько - #22. Двоє футболісток порушили правила гри проти криворожанок на частині поля господарів.

До кінця гри рахунок залишився незмінним. Криворожанки виграли, забивши у ворота суперниць 2 м'яча.

Новини за темою: Основна команда "Кривбасу" вилетіла із боротьби за Кубок України. Криворіжці програли у серії пенальті команді Миколаєва.