Фото Kickboxing of Kryvbas.

Спортсмени з Кривого Рогу увійшли до трійки лідерів Чемпіонату Світу з муай таю. Про фінальні бої наших спортсменів повідомили у спільноті Kickboxing of Kryvbas.

У турецькому Кемері (Анталія) з 29 вересня до 8 жовтня проходив Чемпіонат Світу серед молоді, юніорів та юнаків з таїландського боксу. На нього з'їхалися команди із 77 країн. 1029 бійців провели 891 поєдинок у боротьбі за золото чемпіонату. Цього разу Україну на змаганнях представили 39 спортсменів. Серед них і троє криворіжців.

Ми вже писали, що у фінальному поєдинку один з криворізьких спортсменів, Гліб Чабан, поступився спортсмену з Тунісу і здобув «срібло» чемпіонату. Юнак виступав у ваговій категорії 71 кілограм.

Ще одне «срібло» 7 жовтня здобув криворіжець Дмитро Руденок. У фіналі юнак позмагався у віковій категорії 14-15 років зі спортсменом з ОАЕ Jaser Alsawalha. Одноголосним рінням суддів перемогу, на жаль, віддали супротивнику Дмитра.

«Дмитро проявив себе як справжній воїн, провівши 5 крутих поєдинків. Він показав, що Україна - це сильна нація, яка попри всі перешкоди буде гідно відстоювати свою честь і гідність!»,- написали у спільноті.

Вітаємо спортсменів, та їхніх тренерів Віталія Губенка та Івана Зінченка з яскравим і потужним виступом на Світовому Чемпіонаті!

Загальний результат виступу збірної України на молодіжному чемпіонаті світу: спортсмени провели 82 поєдинки, перемогли у 49 боях, програли у 33. Наші бійці здобули 6 золотих, 7 срібних і 5 бронзових медалей.

Раніше ми писали: переможці на полі бою, чемпіони – у спорті: 27 мешканців Кривого Рогу здобули нагороди ветеранських змагань.