Фото ДЮСШ №7

Спортсменка з Кривого Рогу Поліна Черненко, обійшовши всіх суперниць, здобула перше місце Чемпіонату України з боксу. Про перемогу своєї вихованки повідомили на офіційній сторінці у facebook ДЮСШ №7.

12 - 19 травня у Рівному пройшов Чемпіонаті України серед чоловіків та жінок до 22 років. Загалом участь у змаганнях взяли 23 команди, 190 учасників з різних куточків України. Серед них і криворіжанка Поліна Черненко, вихованка ДЮСШ №7.

Фото федерації боксу України

Чемпіонат присвятили пам'яті вихованця рівненської школи боксу Андрія Огородника, який загинув захищаючи із зброєю у руках наш спокій. Андрій ще до повномасштабного вторгнення бокс поєднував із військовою справою. Був старшим лейтенантом. Після 2022 воював на найважчих напрямках фронту. Загинув у вересні 2023 року. Полеглий Герой був майстром спорту України, чемпіоном Кубка України та членом національної збірної України з боксу.

Бої у рамках Чемпіонату України тривали до суботи. 18 травня відбулися фінальні поєдинки серед чоловіків, а днем раніше визначилися чемпіонки серед жінок.

На переможний п’єдестал зійшла і представниця Кривого Рогу. Поліна Черненко у своїй ваговій категорії +81 кг обійшла всіх суперниць та здобула «золоту» медаль. До змагань боксерку, представницю ДЮСШ №7, підготували тренери-викладачі: Кекало Ігор Миколайович, Новоселець Анатолій Васильович, Кірнос Дмитро Євгенович. Вітаємо спортсменку та тренерів з перемогою та зичимо подальших спортивних здобутків.

Окрім звання кращого у своїй ваговій категорії, боксери змагалися й за перепустку на Чемпіонат Європи, який відбудеться в столиці Болгарії (Софії) з 10 по 21 жовтня 2024 року.

Раніше ми писали: докрокували до призових місць: криворіжанки вибороли 6 медалей на чемпіонаті зі скандинавської ходьби.