Фото зі сторінки ДЮСШ 2

З 20 по 21 травня в місті Рівне проходив відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Західний п'єдестал». Цього року у змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з різних куточків України. Про це повідомили на сторінці ДЮСШ №2 у соцмережах.

Турнір провели у місті Здолбунів. За першість боролися спортсмени та команди із різних міст. Команду ДЮСШ №2 представляли 17 спортсменів, які в загальному заліку посіли четверте командне місце.

Нагадаємо, що спортсменка Катерина Тітієвська представила ДЮСШ № 10 на цьому ж турнірі і посіла третє місце.

Так, спортсмени ДЮСШ №2 вибороли 10 золотих медалей, 5 срібних медалей та одну бронзову. Також тхеквондіст Руслан Ліхачов виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Отже спортсмени посіли такі місця:

I місце –  Кирило Абрамяк, Ігор Бурлака, Євгеній Стасенко, Тимофій Панчук, Руслан Ліхачов, Дмитро Гавриков, Кирило Яшин, Каміла Мкртчян, Матвій Матвейчук та Артем Бондар;

II місце – Діана Стасенко, Діана Литвиненко-Чумаченко, Денис Ковальов, Ванесса Черната та Дмитро Кононов;

III місце – Іван Степанцов.

Вітаємо спортсменів із відмінним результатом.

Раніше ми повідомляли, що юні футболісти криворізького клубу стали переможцями Кубку Utmost CUP - 2012 Gоld League. Підопічні Євгена Кушніренка та Андрія Дона стали чемпіонами змагань, які проходили у Вінниці з 12 по 14 травня.