Фото департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

Дві вихованки криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №7 вибороли перемогу на Чемпіонаті України. Про це повідомили у департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

28 - 30 липня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Кривий Ріг на національній першості представляли спортсменки з ДЮСШ №7.

Одразу двом легкоатлеткам вдалося обійти всіх суперниць і вибороти «золото» чемпіонату. Перше місце на дистанції 200 метрів посіла Тетяна Кайсен. Натомість кращою в естафеті 4х400 метрів стала Анна Орлова.

Відмінно підготувала до змагань криворізьких легкоатлеток тренер-викладач Людмила Григорівна Худик.

Вітаємо спортсменок і тренера-викладача з блискучою перемогою!

Раніше ми писали: підкорила вітер і хвилі: спортсменка з Дніпропетровщини виборола «золото» світового чемпіонату. Яхтсменка з Дніпропетровщини отримала перемогу у Чемпіонаті світу з вітрильного спорту.