Юна криворожанка Домініка Ліховська стала срібною призеркою Кубку світу з фігурного катання на роликах. Про успіхи доньки у соцмережах повідомила її мама Марина Ліховська.

Фінал  World Open Inline Figure skating Paris відбувся в Парижі 9 липня. Учасниками змагань були кілька десятків спортсменів з різних країн світу. Домініка піднялась на п'єдестал пошани у 12 років.

Фото Марини Ліховської

Відомо, що Домініка стала однією з найкращих у другому дівізіоні серед новачків.

Дівчинка 6 років займалася ковзанням, та вирішила життя присвятити роликам. Під час повномасштабного вторгнення 24 лютого Домініка перебувала на змаганнях у Харкові, а звідти евакуювалася до Чернівців.

Раніше ми писали: Команда плавців з Кривого Рогу стали бронзовими призерами Кубку Дніпра з плавання. Змагання за призові місця тривали протягом шести годин. Загалом, участь у Кубку Дніпра взяли більш ніж 500 спортсменів з 11 міст України. У команді ДЮСШ №1 назвали цей старт найскладнішим у сезоні.