Спортсмен з Дніпропетровщини встановив новий світовий рекорд

На чемпіонаті світу 2023 з параплавання мешканець Дніпропетровщини Антон Коль встановив новий рекорд. Про це повідомив Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради.

Чемпіонат світу 2023 з параплавання проходить у британському Манчестері.

Фото Миколи Лукашука

Українську команду на ньому представляють 42 спортсмени, з яких четверо – вихованці комунального закладу Дніпропетровський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» Дніпропетровської обласної ради: Антон Коль, Ірина Пойда, Ганна Стеценко та Дмитро Ванзенко.

Саме Антон Коль встановив новий світовий рекорд у запливі серед чоловіків на 200 м вільним стилем. Спортсмен здолав дистанцію за 4:57,31. Тим самим перевершивши попередній рекорд, який зафіксували більше 10 років тому.

Загалом на чемпіонаті на сьогодні спортсмени Дніпропетровщини завоювали 2 золоті медалі, 4 срібних та одну бронзову. Це дозволило нашим параспортсменам здобути для збірної України вже три ліцензії на Паралімпійські Ігри-2024 у Парижі.

Вітаємо наших чемпіонів та їх тренерів! Змагання ще не завершилися. Тому зичимо подальших перемог!

Раніше ми писали: легкоатлетки з Кривого Рогу обійшли всіх суперниць. Дві вихованки криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №7 вибороли перемогу на Чемпіонаті України.